Новини

Коли можна записати дитину до колективів МПК?

Вже протягом трьох місяців на пошту МПК «Український дім» приходять листи з проханням реєстрації дітей до наших колективів. Ми дуже вдячні батькам, що обирають колективи саме нашого Палацу, та висловлюємо щиру подяку за надану довіру в естетичному вихованні вашої дитини.  
Зразковий театр пісні "Радість", керівник Баранова Ірина Валеріївна

Тож, коли можна записати дитину до наших колективів?  Гостинні двері «Українського дому» щороку відкриваються для майбутніх артистів. Починаючи з серпня місяця по жовтень, ми приймаємо дітлахів та підлітків до складу колективів за жанрами циркового, театрального, хореографічного та вокального мистецтва. Починаючи з нового вступного сезону 2020 року, батьки зможуть зареєструватися на відбіркові заняття не виходячи з дому. Достатньо відкрити у наших соцмережах активне посилання «Блокчейн», та зареєструвати себе та дитину у системі. Через те, що обирати можна декілька колективів та напрямків, ви можете перевірити до чого у майбутнього артиста більший хист та віддати його до бажаного напряму мистецтва.
Зразковий театр "Варіант", керівник Романюк Олександр Генадійович
Зразковий ансамбль естрадного танцю "Пёстрая компания", керівник Ліхуша Наталя Володимирівна
Народний естрадно-цирковий колектив "Арго", керівник Гур'єва Оксана Павлівна
Народна студія класичної хореографії, керівник Калініна Ганна Віталіївна

Сьогодні на базі МПК «Український дім» також працюють: розвиваюча студія «Ладошки» та «Теремок», де дитина може навчатися малюванню та прикладному мистецтву. До цих студій ви можете віддати малюка, домовившись з викладачем вже зараз. Якщо вас зацікавить даний вид гуртків, пишіть нам у Facebook, ми поділимось контактами менторів. Наша сторінка: https://www.facebook.com/ukrayinskiydim/
Студія "Теремок", керівник Гордєєва Людмила Сергіївна

Коли буде новий набір до колективів МПК «Український дім»? З серпня по жовтень 2021 року. Також, наступного року з реконструкції вийде сцена нашого Палацу, і у вашої дитини буде можливість вперше вийти на повністю оновлений сценічний майданчик з обладнанням європейського рівня. Чекаємо на вас у новому сезоні на новій сцені!
Народний ансамбль танцю "Квітень", керівник Головань Катерина Генадіївна