Новини

Книжки, що змінять ваше життя

Наше життя – неймовірна річ, яку можна покласти в фотоальбом, на сторінки книг або на кінострічку. І все ж, якими б яскравими не були кадри, наше життя підпорядковано гарно продуманому сценарію. Цей сценарій будується на тому, про що ми думаємо. А думаємо ми про те, що читаємо. Якщо хочете мислити творчо, вибирайте для читання позитивні книги, що змінюють свідомість. У цій статті наведена добірка книг, здатних змінити вашу свідомість на краще.

РОЗШИРЕННЯ СВІДОМОСТІ:
image
1. Джон Кехо «Свідомість може все»/«Подсознание может всё»Як розвинути свою свідомість так, щоб впливати на «зовнішню реальність»?У чому секрет успіху відомих людей XX сторіччя і як кожен з вас може застосувати його прямо зараз? Ця книга на диво швидко і легко читається, але перевертає мислення назавжди.2. Екхард Толе «Сила моменту зараз»/«Сила момента сейчас»
Духовним пробудженням автора стала проста і складна думка: «Всі наші страждання породжені неспокійним розумом, з його хаотичним потоком думок, жалями про минуле, турботою про майбутнє. Істинне щастя - стан присутності, коли вашу увагу повністю сфокусовано на моменті Зараз».

3. Колін Тіппінг «Радикальне прощення»/«Радикальное прощение»
Це книга про кожного і для кожного. Як би важко не складалося ваше життя, скільки б горя ви не пережили - ви можете звільнитися від цього в будь-який момент і жити щасливо. Рецепт цього - Радикальне Прощення.


ВИКОНАННЯ БАЖАНЬ:
image
1. Ронда Берн «Секрет»Літературний варіант всіма улюбленого фільму. 15 мільйонів читачів з різних країн вже десятиріччя практикують рекомендації з книги та змінюють життя на краще.«Секрет» і його продовження («Сила», «Магія», «Герой») - це книги, що змінюють свідомість, які визнані у всьому світі. Книга про колосальну владу кожної людини над своєю реальністю.2. Джил Едвардс «Книга-мрія. Чари на кожен день»/«Книга-мечта. Волшебство на каждый день»
За словами автора, її місія - допомогти людям плавно перейти від «Важких часів» стресової боротьби за існування до легкого та радісного життя в «Світлих часах».
Не вірите, що таке можливо? Прочитайте «Книгу-мрію».

3. Мирзакарим Норбеков "Досвід дурня, або Ключ до прозріння»/ «Опыт дурака, или Ключ к прозрению»
Книга може вас розсмішити, шокувати сміливим авторським стилем, може розлютити або захопити... Вона не може лише залишити вас байдужим (як і кілька мільйонів її читачів).
Східні притчі, неповторний гумор, сучасні наукові відкриття і містичні одкровення - в одному флаконі.

КНИЖКИ, ЩО ЗЦІЛЮЮТЬ:
image
1. Луїза Хей «Зціли своє тіло»/«Исцели своё тело»Книга-бестселер в світі. Автор - жінка непростої долі й незвичайної сили духу, що зцілилась від раку і розкрила секрет зв'язку між свідомістю і здоров'ям: критицизм призводить до артриту, застарілі образи обертаються пухлинами...Користуйтеся цією книгою як енциклопедією та зцілюйте своє життя крок за кроком.

2. Марк Річ «Енергетична анатомія»/«Энергетическая анатомия»
Автор книги - ясновидець, з дитинства сприймає будову енергетичної системи людини.
У книзі представлено оригінальний погляд на нашу енергетичну структуруі використання цих знань для зцілення життя.

3. Луїза Л. Хей «Зціли себе сам»/«Исцели себя сам»
Автор цієї книги вважає, що наші емоції і думки впливають на наше життя набагато більше, ніж здається на перший погляд. Так, наприклад, Луїза Хей, дізнавшись, що у неї виявили ракову пухлину, вирішила, що це результат образи в душі. І стала працювати над своїми емоціями. А вже через півроку її аналізи шокували лікарів. У своїй книзі вона дає поради, які допоможуть людині змінити сприйняття, зберегти силу духу. Вона навчить з посмішкою долати перешкоди і вірити в свої сили.

Звичайно ж, корисних, чудових і приголомшливих книг набагато більше, але вищенаведена література вас не розчарує. Читайте та змінюйте своє життя на краще!