Новини

Заглянемо у танцклас?

Балет – це тонке мистецтво, яке зародилося у XV столітті в Італії, а саме слово балет сходить до італійського «ballo», що означає «танець». Редакція нашого блогу зібрала декілька цікавих фактів про цей вид танцювального мистецтва:

· Протягом перших декількох століть в балеті танцювали придворні поряд із професійними танцюристами, які не виконували головних ролей. Більш того, більшість танцюристів були чоловіками.

· Перша балерина жінка не з'являлася до 1681 року, і лише сорок років по тому, жінки стали змагатися з чоловічою технікою танцю.

· Найголовнішим атрибутом танцівниць класичної хореографії є пуанти. Але, через кропітку та постійну роботу балерини, балетні туфлі довго не живуть.

· Середньостатистична танцівниця театру за рік змінює близько трьохсот пар балетних туфель, тобто їх витрата складає більше 1 пари в день, враховуючи вихідні дні.

Сьогодні у Народної студії класичної хореографії радісна подія. Завдяки плідній роботі в МПК «Украінскій дім», студія отримала солідну партію нових професійних пуантів. Тепер основний склад учасників студії мають можливість відточувати балетну майстерність і не переживати щодо нестачі пари пуантів аж до звітного концерту.

Не дивлячись на щільний графік підготовки до конкурсів і концертних виступів, щоденні робочі уроки проходять за розкладом.

Не зважаючи на те, що викладачі рекомендують починати займатися балетом з чотирьох або шести років, наймолодшій учасниці студії виповнилося 3.5, і це не заважає їй відвідувати заняття 4-5 разів на тиждень. Дівчата дуже відповідально відносяться до уроків та осягають балетну майстерність з повною завзяті

image

image

image
image
image