Новини

Як влаштувати дитину до творчого колективу? Онлайн-реєстрація

Нещодавно в Маріуполі почав роботу онлайн-сервіс з запису дітей в школи і дитячі сади – тепер встати в чергу на вступ до навчального закладу можна, не виходячи з дому. У прес-службі Маріупольської міської ради показали покрокову відео-інструкцію цього процесу.

Онлайн черги також стартували й до гуртків та закладів позашкілля. У новому творчому сезоні усі бажаючі можуть пройти онлайн-реєстрацію та подати заявку на конкурсний відбір. Реєструватися можна вже зараз, обравши до вподоби колектив Палацу «Український дім».


Основним напрямком роботи закладу культури є освіта у сфері культури, а саме: робота з дітлахами та підлітками у хореографічному, вокальному, цирковому та театральному жанрах.

Набір учасників колективів сезону 2020-2021 оголошено за такими напрямками:
- народна хореографія (хлопчики віком від 4 до 10 років, дівчатка від 4 до 6 років),
- сучасна хореографія (діти віком від 5 до 11 років),
- класична хореографія (дівчатка віком від 3,5 до 6 років),
- циркове мистецтво (діти віком від 5 до 12 років),
- естрадний вокал (від 5 до 15 років),
- театральне мистецтво (від 7 до 14 років).


Згідно рішення Маріупольської міської ради, виховання у підготовчих групах колективів міських палаців культури м. Маріуполя проводиться на платній основі.

Щоб детальніше ознайомитися з роботою Міського палацу культури та обрати колектив до вподоби , відвідайте розділ «Наші колективи» на цьому сайті. Для ознайомлення з відеоматеріалом діючих колективів, пропонуємо завітати на наш Yuotube-канал та переглянути номери зі звітних концертів.

Після реєстрації та подачі заявки до нашого закладу, ми додатково повідомимо про час конкурсного відбору, який відбудеться з 20.08 по 06.09.2020.

За даним посиланням в системі блокчейн, ви зможете зареєструватися та залишити заявку до МПК «Український дім»: https://gurtok.bloqly.com/#/register