Новини

До Маріуполя завітала танцівниця американка

Нещодавно до Маріуполя завітала американка, мешканка Філадельфії (США), професійний хореограф, викладач, вихованка Академії балету в Пенсільванії, танцівниця зі світовим досвідом – Емілі Шоурусс (Emily Shawruss).

image

На минулих вихідних вона надала танцівникам нашого міста майстер-клас з техніки contemporary dance. Визначний майстер-клас відвідали балетмейстери та учасники Народного ансамблю сучасної хореографії «Проспект», Зразкового ансамблю естрадного танцю «Пёстрая комания».

Як каже учасниця класів, Наталія Ліхуша, їх нічого не могло спинити: «Синці, гематоми, кріпатура, страшна втома ... Але нічого не може зупинити, коли в місто приїжджає такий професіонал, як Емілі Шоурусс».

Танцівники вивчали сучасні хореографічні комбінації, перейняли потужну технічну базу, швидкість і складність виконання рухів, продемонстрували свою імпровізацію та дізналися про нові можливості свого тіла.

image

image

Неймовірна творча атмосфера зарядила балетмейстерів та танцівників, із захопленням вони повернулися до рідних хореографічних студій та були в захваті: «Це було якісно! Потужно! Захопливо!»

image

image