Новини

Де відпочити влітку 2020?

А поки в туристичній сфері діє режим "все складно" – цього літа поїхати за кордон буде непросто. Транспортне сполучення в Україні будуть відновлювати поступово. Тому скористатися літаком або поїздом, щоб потрапити в іншу державу, навряд чи вдасться. Виїхати за межі України можна буде на машині. Однак варто пам'ятати, що більшість сусідів України через коронавирус також закрили кордони. Тому в іншу країну вас можуть просто не пустити.

Вихід який? Насолоджуватися дозвіллям на природі та узбережжям Азовського моря. Очікуючи великий туристичний потік, готелі та приватні пансіонати сходу країни вже підвищують ціни. Якщо ви не поспішаєте зануритися у бурхливі туристичні глибини Одеси, то пропонуємо розглянути ще декілька цікавих варіантів відпочинку.

1. Пуща-Водиця (Київ)


Мальовнича природа лісопаркової зони – історична місцевість Києва. Розташована на північно-західній околиці міста, вона вабить містян та туристів своїм заспокійливим та цілющим відпочинком. Казковий ліс, пляжна зона доля купання, зони барбекю  приємно здивують відвідувачів. Дітей також можна буде розважити прогулянкою на човні уздовж ріки Водиця.

2. Форест-парк (Донецька область)


Відпочинок на вихідних біля озера – чудова родинна традиція. Запрошуйте друзів, родичів та відпочивайте із задоволенням недалеко від міста, але в тиші та затишку.

3. Азовське узбережжя (Донецька область)


Тепле та рідне Азовське море завжди раде вітати туристів своєю різноманітністю вибору. Від умов не гірше Турції до звичних цін на відпочинок, такі селища, як Урзуф, Білосорайська Коса, Юріївка, Мелекіно, завжди знаходять задовільні пропозиції для кожного. Але проїхавши трохи на схід, ви можете відкрити для себе Кирілівку та Геніческ, де Азовське море дивує своєю кристальною чистотою.

4. Авто-кемпінг (Одеська область)


Містами України можна мандрувати на власному авто та заощаджувати на витратах на проживання. Вас із радістю запрошують до себе Одеська область, уздовж якої розташувалося декілька наметних містечок. Так ви зможете бюджетно відпочити у столиці гумору та попірнати у Чорному морі.

5. Аквапарки (Бердянськ, Кирилівка, Генічиськ)


Бердянський аквапарк очікує відкриття вже 13 червня, тому ваша дитина зрадіє несподіваному відпочинку на цих вихідних. Ціна на білети вже можна знайти на сайті аквапарку. Або завітати до Кирилівки чи Генічиська, розширивши туристичну мапу аквопаркових зон та підкорити нові водяні гірки. Також для великої компанії буде до душі вечірній променад, відвідувачі аквапарку можуть залишитися на музичну вечірку в басейні.

6. Екстрім-парк(Маріуполь)


Свою роботу вже розпочав маріупольський Екстрім-парк, тому мешканці та гості міста без перешкод зможуть відпочити «по-естрімальному» вже сьогодні. Завітати в вечорі усією родиною в парк та  побалувати себе цукровою ватою – буде вдалим рішенням, а якщо вирішите прокотитися, то з 15:00 до 17:30 знижка на атракціони – 50%. Тож, welcome!

7. Зоопарк (Маріуполь)


Маріупольський зоопарк – зона затишку посеред міста. Тихі зони відпочинку, дерев’яне містечко для дітлахів, і звісно ж звірі, здивують усіх членів родини. У період справжньої літньої спеки ця територія – справжня знахідка. Повністю вкритий зеленню зоопарк дає змогу цілий день знаходитись на свіжому повітрі та не обгоріти.

8. Міські пляжі (Маріуполь)


Ну, і звісно ж, міські пляжі. Чисті та підготовлені до зустрічі з мешканцями та гостями міста, вони вже чекають, щоб подарувати вам засмагу. Тож, не зволікайте і скоріше обирайте відпустку до душі!