Новини

Українські балерини у Польщі

Жовтень 2019 року приніс учасницям Студії класичної хореографії казкову поїздку до Польщі. Завдяки європейській програмі Erasmus Plus, яка спеціалізується на обміні учнями, студентами і викладачами між університетами країн членів Євросоюзу, юні балерини вдруге беруть участь у освітницькій програмі в Польщі. Сама програма надає можливість навчатися, проходити стажування або викладати в іншій країні Євросоюзу.

З початком осінніх канікул, вихованиці балетної студії МПК "Український дім" завітали до Польщі та відвідали чисельні майстер-класи з хореографії, театрального мистецтва, а також познайомилися з представниками польських танцювальних колективів, викладачами та організаторами заходу.

Цього року організатори Erasmus Plus підбили підсумки проекту та визначили, що між учасниками осіннього з'їзду почесне Гран-Прі присуджується керівникам та вихованицям Студії класичної хореографії із додаванням сертифікатів проекту міжнародного зразка.

Майстерність наших балерин та рівень їх підготовки в черговий раз довів, що українці гідні виступати на європейській сцені!
image
image
image
image