Новини

Вже 27 днів на самоізоляції

Вже майже місяць, а саме 27 днів наша країна знаходиться на самоізоляції. Ми з вами відчули що таке вимушена міра і як насправді полюбляємо працювати. Відчули, що насправді проводжати дітей в школу та дитсадки – це справжня насолода. Зрозуміли, що спортзали та дитячі майданчики – місця, які хочеться відвідувати навіть у карантин.

image
Вперше наш Палац культури переживає такий досвід, і сьогодні, як ніколи, коридори та зали «Українського дому» порожні, але ця ситуація лише зблизила нас. Де? Тут, у інтернеті.
Наші викладачі, як і багато хто, перевели режим занять хореографією, гімнастикою, акторською грою в формат онлайн-тренувань. Виконуючи домашні завдання та знімаючи звіт на камеру, учасники колективів продовжують тримати себе у формі та з нетерпінням чекають скорішого повернення на сцену. Щоби порадувати свого глядача, на офіційній сторінці Facebook щоденно з’являються нові відео-матеріали та фото з домашніх занять дітлахів.
image
Ми будемо вдячні, якщо ви підтримаєте їх лайком або добрим коментарем, бо сьогодні кожному з нас потрібно більше приводів для радості та неабияка мотивація продовжувати колективне діло окремо від колективу.
image
Тож, давайте разом не втрачати оптимізм та подякуємо тим людям, хто сьогодні продовжує рятувати світ від пандемії. Спасибі всім працівникам охорони здоров'я, екстреним службам та дослідникам у науковому співтоваристві.
image

Дякуємо Вам, що залишаєтесь вдома та піклуєтесь про здоров’я всієї нації, сподіваємося на нашу скорішу зустріч!
image