Новини

За крок від фіналу. В Маріуполі перемагають гумором

На минулих вихідних відбувся Зимовий фестиваль Кубку гумору міського голови, де дитячі команди позмагалися за місце у фіналі та здивували дорослих рівнем своїх виступів.

Одразу даємо відповідь на ваше питання: «Що таке Кубок гумору міського голови?» - це гра дитячої гумористичної ліги, розділена на три сезони: Весняний, Осінній та Зимовий фестивалі. В них команди випробовують себе у різноманітних жанрах конкурсу: імпровізації, текстових жартах тематичного направлення, гумору в музикальній обробці, тощо. Переможці кожного сезону мають змогу виступити на фінальній грі та одержати головний приз року – Кубок міського голови.

На Зимовому фестивалі 2019 року виступали такі команди:
· «Збірна продльонки»;
· «Варіант Б»;
· «Діти Кальміуського району»;
· «А мама мені казала».
image

image
image
image
image
image
image
image
image

image
Зі слів керівника фестивалю, Олександра Романюка, можна зробити висновок, що це була гідна гра, команди добре підготувалися та змусили суддів підіймати оцінки не нижче 7 балів. У Зимовому фестивалі перемогу одержала команда «А мама мені казала» тренера Анни Грабуз, отож вона вийшла до фіналу та скоро розпочне підготовку до вирішальної гри.

Нижче представлено фіналістів, які поборються за звання чемпіонів та отримають головний приз року – Кубок гумору міського голови:
· «Діти Кальміуського району» (переможці Весняного фестивалю);
· «Збірна продльонки» (переможці Осіннього фестивалю);
· «А мама мені казала» (переможці Зимового фестивалю).

Запрошуємо вас на фінальну гру 23 лютого 2020 року, щоби особисто побачити гідну гру та з перших вуст дізнатися про переможця гри року.