Новини

Найкреативніші скульптури світу

У всьому світі, навіть в найменшому місті, можна знайти пам'ятники, скульптури і статуї, присвячені відомим діячам, важливим історичним подіям або певної філософської тематики.

Але в наш час архітектура і скульптура розвиваються під впливом нових культурних і дизайнерських рішень, тому в різних куточках світу з'являються дуже незвичайні пам'ятники і скульптури з таким глибоким змістом, що його не відразу можна вловити.

Ми вирішили зробити добірку найкреативніших пам'ятників скульптури світу і представити їх на сторінках нашого блогу:

Кумедний будинок Ріцци, Брауншвейг, Німеччина
image
У північній частині Німеччини, в невеликому містечку Брауншвейг, на околиці історичного кварталу Магни є місце, побачивши яке, кожен з вас не зміг би стримати посмішку і здивовані вигуки.

Уявіть собі: невисокі безглузді, смішні башточки з надзвичайно яскравим мультяшним розфарбуванням немов грають один з одним. Ви знаєте, як називається це диво архітектури? - Щасливий Будинок Ріцци - найпозитивніший будинок на Землі.

Piano House, Хуайнань, Китай

image
Яка країна, якщо не Китай, може здивувати своєю вигадкою! Незвичайний будинок під назвою Piano House був побудований в 2007 році Хуайнань (провінція Аньхой).

У пресі споруду називають «Будівля у формі піаніно і скрипки». Це справедливо, так як архітектурна композиція включає в себе ці два музичних інструменти, які видно здалеку за рахунок своїх розмірів.


Скульптури"Феї", парк Трент Гарденс, Великобританія
image
Робін Уайт, скульптор з Великобританії, створює гарні динамічні скульптури казкових фей, які, здається, танцюють при кожному пориві вітру.

image
image
Дивиться як вони кружляють від коливань вітру.

Експансія, Нью-Йорк, США
image
За задумом автора (Пейдж Бредлі) скульптура "Експансія" показує людину, які прийняв виклик вийти за межі обмежень, встановлених сучасним суспільством.


Горизонти, Нова Зеландія
image
"Горизонти" це гігантська скульптура художника Ніла Доусона з Нової Зеландії, яка, завдяки візуальній ілюзії, виглядає, як розвівається шматок паперу на вершині пагорба.


Зникаюча людина, Вашингтон, США
image
У музеї Мері Хілл (Mary Hill Museum) в Східному Вашингтоні можна побачити цю скульптуру, яка, як під впливом магії, повільно зникає при правильному ракурсі.


Примара, Клайпеда, Литва
image
2,4-метрова статуя чорного примари, який оселився в Клайпеді, портовому місті в Литві. Легенда свідчить, що 1595 року Чорний Привид врятував місто від голоду, попереджаючи людей про потреби економити продукти харчування. Тепер ця статуя - символ удачі і багатства.

А закінчать нашу добірку дивуючі будівлі, що розмістилися по всьому світу, завдяки креативним людям мистецтва.

image
image
image
image
image