Новини

Крок до мрії

Чи пам’ятаєте ви ким мріяли стати у дитинстві? Дитячим поглядом, коли все навкруги цікаве, обрали собі шлях у майбутнє. Скоріш за все,  з роками,  у когось вибір професії змінився, за будь-якої причини, але є ті самі фанати своєї справи, які крізь піт й сльози виборюють собі місце під сонцем.  Для артистів це місце – сцена.
Народний ансамбль танцю "Квітень"


Як часто люди з творчим потенціалом відмовляються від усього через критику та негативні коментарі зі сторони? Кожен має право висловити свою думку, та інколи та сама критика працює на вас – поштовхом для наступного кроку, до самовдосконалення.
Народний ансамбль сучасної хореографії "Проспект"


Нелегка професія артиста, який не дивлячись на своє життя, повинен пережити роль, котра випала для нього. На сцені свої правила, та життєві уроки. Кожен камінець, який зустрічається на шляху, потім може стати фундаментом для ваших сходів до слави.
Окрім артистів, яких ви бачите на сцені, за лаштунками для вас старається цілий загін людей, працює як один організм. Ви не бачите їх, але відчуваєте, бачите і чуєте результат їхньої тяжкої праці. Світло, звук, декорації та безліч інших питань, без яких система виходить з ладу.
Народний естрадно-цирковий колектив "Арго"

Не описати словами все те, що відчуває виступаючий під час концерту. Буря емоцій накриває їх з головою, коли вперше чують оплески. Вперше, вдруге… Кожен раз до мурашок по шкірі. Для артиста подяка та похвала від глядача як живильна вода. Без цього не прожити.
Зразковий театр "Варіант"

Коли людина захоплена та закохана в свою справу, це перестає бути роботою – це задоволення. Місяці підготовки заради одного виступу на сцені, під світлом софітів. Кожен раз, як вперше. З малих сцен та залів, до стадіонів, які жадають вашого виходу.
Якщо, вважаєте, що ваша дитина готова до творчого шляху, та ії місце саме на сцені, тоді ласкаво просимо до наших творчих об’єднань та колективів. Набір та реєстрація на 2020-21рр вже розпочата. Детальніше за посиланням.