Новини

В Маріуполі проходить тиждень театрального мистецтва

10 жовтня в Палаці культури «Український дім» відбулося відкриття Міського фестивалю театрального мистецтва «Маріуполь театральний 2020». Захід розпочався з дитячої вистави «Жадібний гном» від Зразкового театру «Варіант».

Вистава отримала позитивні відгуки від глядачів в соціальних мережах, і ось один з них:

«Юні актори (основний вік учасників 7-11 років) весело та жваво представили глядачам виставу «Жадібний гном» за казкою сучасного іспанського письменника Хуана Антоніо Лаіглесіа «Пів-кілограми цукру».

Молоді дарування свіжо та з вогником в очах грали свої ролі. Вистава пройшла на одному диханні! Звичайно, велика заслуга у сценічній постановці головного режисера Олександра Романюка. Сценічна мова маленьких артистів - це робота Оксани Синєок – педагога по вокалу та сценічному мовленню, а також Ганни Гарбуз – педагога-репетитора колективу.

Схвальні вигуки під час вистави та щедрі аплодисменти – гідна оцінка виступу юних акторів театру «Варіант». Тож можна сказати, що цьогоріч старт Фестивалю «Маріуполь театральний» пройшов успішно».

На цьому тиждень театрального мистецтва не завершується, на мешканців нашого міста ще чекають 4 фестивальні дні. Тож, запрошуємо вас урізноманітнити власне дозвілля та відвідати одну з вистав, а може й не одну...