Новини

Українці увійшли в ТОП-50 педагогів світу

У рейтинг потрапили кращі викладачі з понад 36 тисяч учасників з усього світу, але саме українські вчителі увійшли до золотої 50-тки. Міжнародна премія Global Teacher Prize вважається «Нобелевською премією» серед вчителів, тому володіння нею – велика честь.

У березні 2020 року стало відомо, що два українські вчителі отримали Міжнародну премію Global Teacher Prize.

У топ-50 потрапила українська вчителька-дефектолог з Києва. Викладач близько 10 років працює з дітьми з інвалідністю. У 2017 році Наталія Гладких увійшла в топ-5 вчителів України на першій Global Teacher Prize Ukraine.

image
Також в топ потрапив учитель інформатики із Запоріжжя Олександр Жук. Чоловік освоїв мову жестів для навчання дітей з порушеннями слуху створює з учнями роботів і сонячні панелі. . Він також раніше був нагороджений Global Teacher Prize Ukraine, увійшовши до Топ 30 вчителів до 30 років. У 2019 він увійшов до 10-ки новаторів, що змінюють Україну та світ.

image
“Вчителі є важливими, вчителі мають бути почутими. Премія змінила моє життя, і я хочу щоб більше вчителів наважились на зміни. Ми можемо змінювати нашу освіту і наше майбутнє тут і зараз!” — говорить Олександр Жук.

Також з 20 березня розпочато прийом заявок на Global Teacher Prize Ukraine 2020 — найпрестижнішу національну вчительську премію. Імена переможців стануть відомі в Міжнародний день вчителя 3 жовтня 2020 року. Найкращих винагородять премією у 250 000 гривень.

image
В умовах теперішньої ізоляції цінність спілкування та допомоги один одному зростає. Нагороджені вчителі ведуть щоденну працю з дітьми, що звикли до обмежених обставин. Тому, давайте разом вчитися адаптуватися до теперішньої ситуації та працювати над розширенням власних професійних здібностей.