Новини

Як Палац став блогером

Ситуація сьогодення змусила багатьох змінити свій звичайний життєвий устрій. Офіси та компанії перейшли в режим «он-лайн» та поступово налагодили роботу без потреби в орендованому приміщенні. Епоха діджиталізації набула нових форм, тому наш Палац вийшов на новий рівень культурного розвитку.  


Зайнявши міцну нішу блогінгу у соц.мережах з 5 000 армією друзів, ми зрозуміли, що необхідно йти далі та розповідати про культурні події ще й у голос. Ми залишилися у стінах рідного Палацу культури «Український дім», але переформовували його під сьогоднішні реалії. Рішення про створення власної програми новин прийшло поступово, з перших кадрів зйомок, наш колектив зрозумів: це буде унікальний продукт. Культурні новини – це про події України та світу без нальоту скандальних сенсацій та гострих політичних тем. Культурні новини – це про цікаві події у світі музики, театру, кіно стисло, «без зайвої води». Культурні новини – це про новинки в житті рідного міста та громадського середовища в цілому.  

Ми сподіваємося, що глядач гідно оцінить новий продукт та підтримає його «лайком». Зараз колегія «Новин культури» шукає вдалу назву для своїх роликів. Ми відкриті до порад та пропозицій, тому пишіть свою думку й ідеї у коментарях під цим відео.