Новини

"Від папірусу до гаджету..."

Нещодавно до переліку нагород творчої сім`ї МПК «Український дім» приєдналася ще одна. Творча студія «Сучасна Україна» завоювала Гран-Прі в номінації «Читці» третього відкритого фестивалю-конкурсу читців, поетів і художників - «Любіть Україну!».

image
Фестиваль-конкурс проводився 22 лютого 2020 року у м. Слов’янськ, відвідало який близько 200 учасників. Тема фестивалю була присвячена пам’яті видатного українського поета-лірика Володимира Сосюри. Сам фестиваль-конкурс містив у собі чотири номінації: «Читці», «Поети», «Художники» та «Фотохудожники».Після проведення прес-конференції, на відвідувачів фестивалю чекали два блоки з виступів конкурсантів номінації «Читці», в якому прийняло участь більш 50-ти учасників.
image
Творча студія «Сучасна Україна» представила фрагмент з нового авторського проєкту «Від папірусу до гаджету, від класиків до сучасності». Форма дикламації викликала великий інтерес у членів журі, бо міні-розповідь поєднала в собі творчість В. Сосюри з віршами керівниці студії – Марії Сладкової.
image
Даний симбіоз вийшов вдалим завдяки Єлизаветі Чагір, яка займалася підготовкою учасників до конкурсу, та самим учасникам: Лаврентію Савіну, Валерії Біляєвої та Олені Хайруліної.
image
Подивитися на виступи володарів Гран-Прі та оцінити повну версію авторського проєкту «Від папірусу до гаджету, від класиків до сучасності» можна 23 березня о 16:00 в МПК «Український дім». Вхід для глядачів безкоштовний.