Новини

Гастролі. Життя артистів

Життя артистів дуже різноманітне. Воно розфарбоване різними барвами. З міста у місто, з країни до країни – приблизно так проходить кожне турне будь-якої затребуваної зірки України. Це не просто подорож, це тяжка робота. Втома – це, ще вдома,  забуте слово, якому нема місця на сцені.
Плюсів та мінусів зіркового життя безліч. З одного боку здається, що мінусів більше, але ж якби це було так, шоу-бізнес потерпів би занепад. Звісно, зірки, які вже мають сім’ю звикають до нестабільного графіку роботи дуже довго, або беруть дітей з собою. Яке воно дитинство за кулісами?

Син репера Потапа - Андрій вже справжня маленька зірка вітчизняного шоу-бізнесу. Він часто їздить з батьком на концерти артистів їх лейбла, бере участь в зйомках, активно веде сторінку в Instagram і блог на You Tube.

репер Потап з сином Андрієм

На жаль, не всі можуть похвалитися великою кількістю проведеного часу зі своїми дітьми. Синові Тіни Кароль - Веніаміну 11 років. Він живе і вчиться в Великобританії, чим дуже пишається його зоряна мама. Співачка не дуже багато часу може проводити з хлопчиком через активної творчої роботи в Україні, але при першій же можливості - прилітає до сина. Період карантину хлопчик провів в Україні. Зоряна мама скористалася цією можливістю і вирушила з сином в Карпати, де вони разом підкорили Говерлу.

Тіна Кароль з сином Веніаміном

Зірки, які повністю присвятили своє життя сцені, та поки не мають маленьких наслідників, зустрічаються з іншими труднощами. Наприклад, українська співачка ONUKA поділилася своїми думками про турне до Китаю:
«Китайці купили для нас спеціально в магазині апаратуру, тому що у них немає такого райдера і такої техніки. Цікавий момент був, коли наш звукорежисер налаштував звук, все підключив, а вони підбігли і весь процес на відео зняли. Тому що раніше такого не бачили і намагалися у наших хлопців чогось навчитися.»

співачка ONUKA

Зі слів співачки, у рідній країні вітчизняним артистам працювати легше. В Україні частіше за все працюють професіонали свого діла, тому зіркам не потрібно виходити із зони комфорту.