Новини

Маріупольські школярі виступили у жанрі "стендап"

«Це було кумедно, мило, по-дорослому серйозно та смішно!»
Нещодавно у кав’ярні «IZBA-читальня» пройшов вечір недитячого гумору від серйозних та кмітливих дітлахів, талановитих гумористів Ліги «Маракуйя».

Хлопці та дівчата власноруч складали жарти, але характерною рисою їх виступів була саме відсутність хвилювання. Мабуть завдяки привітній та дружній атмосфері публіки та через вагомий факт – немалий досвід виступів на сцені, юна команда трималася по-дорослому гідно.

image

image

image

Це був їх перший близький контакт з публікою, та перший досвід виступу біля відкритого мікрофону за жанром «стендап». Теми для своїх жартів школярі черпали з власного досвіду, іноді виблискуючи саркастичними жартами, іноді промовляючи до дорослих свою правду життя.

image

image

image

По завершенню адміністрація кав’ярні пригостила виступаючих лимонадом, а представництво Ліги «Маракуйя» нагородило виступаючих солодкими подарунками.
«Дякуємо нашим юним комікам за відмінний настрій та яскраві виступи, а також гостей, глядачів та всіх, хто прийшов підтримати дітлахів, а також за гучні оплески» - виказують свою подяку організатори вечора.

image

image

Нагадаємо, що оцінити жарти юних коміків ви можете на сезонному турнірі – Зимовому фестивалі Кубку гумору міського голови, що пройде 8 грудня о 16:00 у МПК «Український дім».

image

image