Новини

Привіт з минулого

5. З 90-тих до сьогодні свій «Привіт» передає гурт, який вперше пролунав у маленькому місті Америки, Орландо, та через деякий час вже отримав звання «Першого гурту». Їх альбоми тривалий час трималися одними з перших у чартах, а починаючи з першого однойменного альбому, гурт продав більше 130 млн. своїх записів. Нагород хоч відбавляй, деякі з них: MTV Europe Music Awards за «Кращий хіт року».
Backstreet Boys на п’ятому місці нашого Топ чарту «Привіт з минулого».

Backstreet Boys

4. « Ліверпурська четвірка», «бітли», «чудова четвірка», як тільки не називали цей британський рок-гурт. Не важко здогадатися, що мова йде за гурт «The Beatles». Журнал Rolling Stones поставив цей рок-гурт на перше місце у списках «Найвеличніших виконавців усіх часів». Вся четвірка в знак визнання заслуг перед країною нагороджені орденами Британської імперії. Тож, сьогодні наша «Чудова четвірка» на 4-ому місці.

The Beatles

3. Німецький дует, який виконував танцювальну музику в стилі євро-диско та євро-поп. В перекладі назва дуету означає «Сучасна розмова». Із нагород може похвалитися: Премія Echo Awards в номінації «Кращий національний сингл». Їх альбомі продовжують продавати, тож про що ця сучасна розмова, ми можемо дізнатися і сьогодні.
Modern Talking і третя сходинка нашого чарту.

Modern Talking

2. Якщо казати про рок, то можна безліч разів почути слово «КРАЩІ» у багатьох номінаціях. Колектив продав понад 200 мільйонів екземплярів альбомів по всьому світу , включаючи 72 мільйони в США . Найуспішніший альбом, Back in Black був проданий у кількості більше 22 мільйонів в США  і більше 42 мільйонів за їх межами . В цілому AC / DC є найуспішнішою і відомої рок-групою з Австралії і однією з найпопулярніших в світі.
І це наша друга сходинка.

AC / DC

1. Цей гурт отримав дуже багато нагород за часи своєї творчої кар’єри у минулому. Та у наші часи легенда повернулася на великі екрани у 2018р, за що отримала також чимало нагород. Богемська рапсодія – біографічний фільм, про британський рок- гурт Queen, зосереджений на житті вокаліста Фреді Меркурі, став лауреатом премії Оскар у чотирьох категоріях.
Перше місце нашого топ чарту «Привіт з минулого» посідає гурт Queen.

Queen