Новини

Українські танцівники отримали "Сніговий Оскар"

Нещодавно до України повернулися учасники Зразкового ансамблю танцю «Веснянка» з гучною перемогою на XI Міжнародному фестивалі в Словаччині «Сніговий Оскар».

Хлопці й дівчата отримали змогу не лише показати свій талант перед країнами Європи, а й попустувати в снігу, відвідати вікові пам’ятки архітектури та обійняти 100-річний дуб.

image
image
image

Як зазначає керівник ансамблю танцю, Інна Міщенко: «Фестиваль «Сніговий Оскар» проходить вже в одинадцяте. Ми дуже раді, що випала честь представляти Україну на заході такого міжнародного рівня. Серед 153 номерів, що презентували у два конкурсні дні, пройшло лише три номери з ланки народної хореографії . Фінальним підсумком нашої подорожі стала очікувана першість на фестивалі та золотий Оскар».

image

Зазначимо, що цього року фестиваль відвідали такі країни, як Литва, Латвія, Туреччина, Молдавія, Словаччина, Чехія та Україна. Кожну країну представляло по декілька професійних колективів, які базувалися на горно-лижному курорті серед гір та лісів Словаччини.

image
image

Організатори заходу подякували нашому колективу за участь та висловили надію, що наступного року хлопці та дівчата зі Зразкового ансамблю танцю «Веснянка» знову візьмуть участь у фестивалі.
image