Новини

Маріупольці знімають короткометражне кіно для фестивалю «Нам тут жити»

Поринаючи у мережу Інтернет, ми поглинаємо інформацію з різних куточків світу. Мільйони людей виказують свою думку, яка в змозі за одну секунду облетіти земну кулю та сколихнути світ.

Коли нам сумно, ми беремо до рук телефон та виконуємо машинальні дії. Ці дії, як і наша мова, спростилися до в банального: «зайти у Instagram, перевірити FaceBook, Gmail, подивитися YouTube». Тепер частіше почуття виражають смішні «емодзі», характер людини вже не виказує почерк, а епістолярний стиль зникає як вид літературного мистецтва.

Побічна дія прогресу – це зникнення особистості в людині, тепер вона набула розмитих контурів, шаблонних дій та відповідності вподобанням мільйонів. Але, можливо, в нас є шанс все змінити?

Давайте почнемо з власної думки. Сумісними силами нашого Палацу та грантової програми Маріупольської міської ради, ми розпочали фестиваль-конкурс соціальних відео-роликів «Нам тут жити». На адресу фестивалю надходить достатньо хороших робіт від небайдужих маріупольців та жителів інших міст нашої країни.

Тому, ми пропонуємо і вам зняти короткий соціальний ролик на будь-яку гостру тему нашого суспільства:

· інтернет-залежність;

· булінг;

· насильство в сім’ї;

· екологічні проблеми;

· інше.

Приймати участь у конкурсі можуть школярі та студенти, люди різних соціальних статусів, рас та спільнот.

image

Термін прийому заявок продовжено. Надсилай листа з бажанням взяти участь у нашому проекті на цей email - mariupolfestival@gmail.com, та дізнавайся про умови участі!

Чекаємо саме на твоє бачення важливих тем, потребуючих уваги багатьох!