Новини

Дякуємо, що ви з нами. Підсумки першого півріччя 2020 року

Ми наблизились до середини 2020 року. Що цікавого було у цьому півріччі, та якими подіями він був насичений, ви дізнаєтесь з цієї статті.

Розповіли казку зі спецефектами

2020-ий розпочався для дорослих та малят з новорічної казки. Цього року художній персонал Палацу «Український дім» вирішив здивувати відвідувачів складними декораціями та залученням мультимедійного проектору. Вийшло вражаюче, і як результат – захоплення та посмішки маленьких глядачів, що повірили у казковість Нового року.

Запустили новий сайт

Паралельно з приходом року, «Український дім» запустив власний сайт. Прибігши за допомогою до web-розробників, Палац розробив та запустив інформаційний ресурс, до якого увійшли фотоматеріали та детальна інформація про заклад, а також новинні розділи з афішами та статтями на цікаві теми.

Почали співпрацю з «Українською академією лідерства»

Молодь зі всієї України приїхала до Маріуполя за для обміну досвідом та виховання лідерського потенціалу. Студенти «УАЛ» заручились підтримкою  «Українського дому», та організували вечори української мови. Також до вподоби маріупольцям прийшлось й свято народних забав Українські вечорниці, яке студенти створили на базі МПК.

Провели перший дитячий Stand-Up

Учасники Зразкового молодіжного театру «Варіант» взяли участь у першому в Маріуполі дитячому Stand-Up, яких гостинно прийняла кав’ярня «IZBA-читальня». Дитячий гумор видався по-дорослому серйозним та смішним. Прочитати про подію можна тут.

Отримали «Сніговий Оскар»

Зразковий ансамбль танцю «Веснянка» переміг на XI Міжнародному фестивалі в Словаччині «Сніговий Оскар». Попри велику конкуренцію з такими країнами, як Литва, Латвія, Туреччина, Молдавія, Словаччина, Чехія, танцівників колективу «Українського дому» обрали найкращими. Бажаєте дізнатися як проходив конкурс? Переходьте сюди.

Зізналися в коханні «Мелодії»

Спеціально до Дня всіх закоханих, Народний вокальний ансамбль «Мелодія» підготував для маріупольців сольний концерт з популярними хітами сучасної поп-сцени та минулого. Нестандартний підхід до проведення концерту викликав бурю емоцій та схвальні відгуки глядачів. «Це ваш найкращий концерт» - захопливо казали вокалісткам шанувальники за лаштунками.

Зіграли в «Суперкубок»

23 лютого на головній сцені Маріуполя, зійшлися юні та кмітливі команди, щоби позмагатися за найголовніший приз року – Кубок гумору міського голови. Ліга «Маракуйя» виступила організатором заходу, а спеціальний зірковий гість вимусив жартувати учасників ще кмітливіше. Прочитати про «Суперкубок» можна за посиланням.

Провели «Масляну»

Свято наших пращурів – прощання з зимою під назвою «Масляна», цього року відзначали при підтримці «Українського дому». Традиційну ляльку створили на базі МПК, красуню встановили на площі Драматичного театру за для історичних обрядових забав, а запальний ведучий МПК не дав засумувати у свято млинців та весняних веселощів.

Стали найкращими читцями в Україні

Творча студія «Сучасна Україна» завоювала Гран-Прі в номінації «Читці» третього відкритого фестивалю-конкурсу читців, поетів і художників - «Любіть Україну!». Даний симбіоз вийшов вдалим завдяки Єлизаветі Чагір, яка займалася підготовкою учасників до конкурсу, та самим учасникам: Лаврентію Савіну, Валерії Біляєвої та Олені Хайруліної. Прочитати про цю подію можна у нашій статті.

Вдягли нові пуанти та отримали подарунки

Народна студія класичної хореографії отримала нову партію сценічного взуття. А польські колеги з проекту Erasmus Plus (яких раніше відвідували учасниці студії),  привітали дівчаток з Новим роком подарунками з надісланими листівками.

Відзначили 55 урочистих заходів
До настання карантинного періоду, було проведено 55 урочистих заходів, які відвідало 31 790 глядачів. Урочтисті заходи було організовано з разних приводів: від держаних свят, до пам`ятних святкувань.


Попрактикувалися в онлайн-заняттях

Березень 2020 приніс із собою період реформації. Задля збереження колективів, Палац розпочав онлайн-роботу з дітлахами та продовжив заняття у найбезпечнішому режимі – режимі онлайн. Учасники колективів з нетерпінням чекали повернення до Палацу, паралельно знімаючи творчі відеоролики на дахах, пляжах, парках і власних кухнях.

Відкрили власний YouTube-канал

Зміни торкнулися й контенту Палацу, тому, щоби залишатися завжди на зв’язку зі своїм глядачем, ведучі «Українського дому» почали активну діяльність в YouTube-просторі. Запустивши новий проект «Новини культури від Палацу «Український дім», активісти каналу не очікували такої хвилі схвальних відгуків. Тому канал «ГДК Украинский дом» й досі користується попитом.

Повернулися до Палацу

З введенням послабленого карантину, усі робітники з натхненням приступили  до роботи, а дітлахи повернулися до улюблених колективів з дотриманням усіх необхідних заходів безпеки.

Сьогодні ми з нетерпінням чекаємо на початок нового творчого сезону 2020-2021. Сподіваємось, що вересень дасть змогу запросити глядачів на свята до стін Палацу «Український дім» та подарувати нові враження. А поки ми бажаємо вам здоров’я та запрошуємо ваших дітлахів стати учасниками наших колективів, детальна інформація розміщена тут.