Новини

В Маріуполі виховують майбутніх зірок "Х-фактору"

Як зазначено на сторінці творців українського «Х-фактору», виступ - це шоу, насамперед, зацікавлене на ідентифікації пісенного таланту, але яскрава індивідуальність, розкутість на сцені та хореографічні вміння теж важливі елементи номеру. Харизма виконавця повинна розкривати суть пісні та додавати у виступ історії, завдяки їй глядач становиться прихильником творчості зірки на сцені.

Наші учасники Зразкового театру пісні «Радість» та Народної шоу-групи «Максимум» випробували власні сили на сценах багатьох вокальних конкурсів, та зібрали до свого арсеналу нагород не один кубок Гран-Прі. Секрет успішних виступів пісенних команд полягає саме у харизмі. Дівчата та хлопці наших вокальних колективів постійно працюють не тільки над голосом, а й над хореографічними навичками.

Кожен номер «Радості» та «Максимуму» - це історія, що передається глядачу не тільки голосом, а й рухами та зміною концептуальної картинки.
image
image
image

Зараз наші вокалісти готуються до зимових свят та вже готові зустрітися з вами у Новорічних казках, але про це пізніше… Сьогодні ми покажемо вам декілька фото з репетиції та невеличкий бонус: несподіванка, про яку не здогадувалися керівники та учасники «Максимуму».
image
image
image
Несподіване зізнання хлопця, вперше за декілька років у колективі: «Мишанський Володимир зізнався, що він володіє грою на фортепіано та скромно продемонстрував свій талант рідному колу вокалістів» - ділиться з редакцією керівник гурту Ірина Баранова.
image
image