Новини

Як розважитися сидячі вдома? Лайф-хаки на час самоізоляції

Необхідність дотримуватися карантину через відомі усім нам причини, та залишатися вдома – сценарій не найгірший. Тепер більшість населення нашої планети нарешті знайде час на вивчення англійської, заняття спортом із онлайн-тренером, читання художньої літератури та ще багато чого, на що раніше не вистачало часу.

Сьогодні ми розповімо як цікаво та з користю провести час в період карантину на прикладі наших учасників вокальних, танцювальних та театральних колективів. Тримайте актуальну добірку корисних лайф-хаків на будь-який вік.

Самоосвіта

Погодьтеся, ми не дуже часто згадуємо про підручники, коли заклопотані роботою, але тільки не зараз. Та й які підручники, коли є інтернет? Тому відмовки в бік, давайте відкриємо джерело безкоштовної самоосвіти – YouTube та почнемо слухати як правильно складати таблиці Exel, монтувати відео, відточувати навички з малювання або вчити неправильні дієслова на інгліш.

  Вивчайте іноземну мову: англійська, німецька, іспанська, італійська та інші. Науково доведено, що вивчення нової мови збільшує наш IQ, тому давайте з користю тренувати мозок.

  image

  • Вчіться створювати сайти, програмувати. Це ще одна корисна навичка, що може в майбутньому зробити з вас фрілансера.
  • Розвивайте в собі творчі таланти: спів, малювання, гру на гітарі, фортепіано. В наш час навіть заняття вокалом можливі завдяки відео-зв’язку з вчителем, не кажучи вже за віртуальну клавіатуру фортепіано на твоєму планшеті. image
  • Освоюйте інтернет-маркетинг - професію з великими перспективами. Ці навички дозволять зазирнути до світу бізнесу з мінімальними інвестиціями та стати фінансово незалежним в майбутньому. 
  • Вчіться створювати і монтувати круті відео і багато іншого. На прикладі нашої учасниці молодіжного театру «Варіант» Марії Борщук, ви можете записувати власні кліпи, або створити домашню кіно-студію та транслювати концертні виступи сусідам на заздрість.

  image

  Саморозвиток

  Ще один напрямок розвитку себе як особистості. Якщо в самоосвіті ви покращуєте професійні навички і вміння, то тут - особистісні: вміння контролювати думки та слова, медитації, читання книжок з особистісного зросту та кращого розуміння себе.

  Догляд за собою

  Нарешті в нас достатньо часу для себе, тому в вашому щоденному ритуалі можуть з’явитися такі звички як:

  • Догляд за шкірою на органічній основі (скраби, домашні рецепти кремів для обличчя, самомасаж, обгортування). 
  • Щоденні фізичні вправи. Зараз ми обмежені у переміщенні, тому пропонуємо вам включити зранку коуча з йоги або танців та заряджуватися енергією всією сім’єю. Наприклад, наші викладачі з хореографії регулярно проводять відео-трансляції для своїх учнів з вправами, що покращують танцювальні навички. image Ви можете відкрити для себе багато онлайн-уроків, що покращать ваш рівень майстерності від новачка до експерта. 
  • Покращення імунітету завдяки вживанню свіжих фруктів та овочів, вітаміну С та D, тонізуючого чаю на основі імбиру та меду.


  Онлайн-концерти та спектаклі

  І на останок, хочемо запропонувати вам відвідати онлайн-концерт або спектакль, що активно стали розвиватися під час карантину. Онлайн формат виступів українських і світових виконавців, на яких можна подивитися в реальному часі, загорнувшись у ковдру. Звичайно, по відчуттях це відрізняється від живого формату, але однозначно заряджає позитивом та ендорфінами.

  У наступній статті ми розповімо вам які музеї, концерти та спектаклі можна відвідати у актуальному на сьогодні режимі – онлайн.
  image

  Гарного вам дня, піклуйтеся про себе та близьких!