Новини

Фінал Кубку гумору та зірковий ревізор


23 лютого на головній сцені Маріуполя, зійшлися юні та кмітливі команди, щоби позмагатися за найголовніший приз року – Кубок гумору міського голови. Кубок розігрується вже другий рік поспіль, головною умовою для участі є перемога на одному з сезонних фестивалів: Весняному, Осінньому та Зимовому. Після перемоги, команда отримує перепустку в фінал та має змогу поборотися за Кубок гумору сезону. Нагадаємо, що володарями минулого сезону 2018-2019 року стала команда "Збірна продльонки". 

image
Цього року до фіналу пройшли:
 • «А мама мені казала» - тренер Анна Гарбуз;
 • «Збірна продльонки» - тренер Давид Омельченко;
 • «Діти Кальміуського району» - тренер Олексій Бобков.
Судійська колегія фіналу Кубку гумору міського голови включила до себе видатних людей Маріуполя та партнерів заходу: 
 • Чемпіон Донбаської «Ліги сміху» сезону 2019 року, капітан команди «Альоша» - Євгеній Заремба. 
 • Начальник відділу по зв’язкам з громадськістю Інтернет-провайдера «Формат» – Яна Абалмасова. 
 • Редактор та ведуча Маріупольського телебачення – Євгенія Загарулько. 
 • Сертифікований представник «Майкрософт» в Україні, директор Компютерної академії «Шаг» міста Прага - Ігор Смаглій. 
 • Капітан першої телевізійної команди КВН нашого міста «Брати По Азовстал» - Олександр Чеграхчі. 
 • Заступник директора брокера «Меркурій», представник Страхової групи «Тас», постійний член суддівської колегії – Світлана Заєць. 
 • Почесний громадянин міста Маріуполя, шестиразовий переможець конкурсу найсильніша людина України, громадський та політичний діяч – Олександр Лашин.
 • Директор Міського палацу культури «Український дім» - Ігор Павлюк
З плином часу, як зазначило експертне журі, рівень виступів учасників набрав помітний професіоналізм. Нагадаємо, що вік гравців не перевищує шкільний, а кожну з команд від сезону до сезону готує досвідчений тренер з гумору. Тренери допомагають командам в написанні сценаріїв, постановці виступів і безпосередньо під час гри.
image
Тренери: Омельченко Давид, Гарбуз Анна та Олексій Бобков
І ось, минулої неділі, відбулася головна гра року – фінал Кубку гумору міського голови, на якому команди-фіналісти продемонстрували весь свій потенціал та подарували глядачам неперевершений настрій! У якості гостей у фіналі виступила четверта команда – «Варіант Б», яка цього року, нажаль, не набрала достатню кількість балів, щоби позмагатися за кубок.
image
Команда "Варіант Б"
image
Команда "Збірна продльонки"
image
Команда "Діти Кальміуського району"
image
Команда "А мама мені казала"
Цьогорічна гра складалася з чотирьох етапів: «Візитка фрістайл», «Розминка», «Відео-запрошення» та «Пародія з тренером». Кожний етап судді оцінювали за десятибальною шкалою, а також, разом з аудиторією користувачів Ліги гумору «Маракуйя» сторінки Facebook обрали кращого актора та актрису року. Кращими стали: Борщук Марія та Курманов Артем.
image
Упродовж всієї гри команди показали себе на вищому рівні. Але, по всім законам драми та комедії, напруга зросла у фіналі: третє місце посіла команда «А мама мені казала», друге місце присвоєно «Збірній продльонки» (33,5 бали), і з мінімальним відривом у 0,1 бали, перемогла команда «Діти Кальміуського району» (33,6 бали)!
image
Також на захід завітав гуморист та ведучий Андрій Бідняков, надавши неабияку підтримку командам під час виступів. 
image
image
Вітаємо учасників команд, тренерів та керівників: художнього керівника зразкового театру «Варіант», керівника Ліги гумору «Маракуйя» – Олександра Романюка та викладача з вокалу Оксану Сінєок з яскравим фіналом Кубку гумору міського голови!
image
image
image
image