Новини

Добірка актуальних концертів, спектаклів та віртуальних екскурсій

У попередній статті ми розповідали про те чим зайнятися вдома під час карантину, сьогодні мова піде про сольні концерти, вистави на цей час та віртуальні екскурсії.

Як нам стало відомо, у березні вже відбулися сольні онлайн-концерти гуртів O.Torvald, The Hardkiss, Бі-2, «Фіолет», співачки Джамали, інді-проекту KRUTЬ. Досвід показав, що аудиторія охоче долучається до таких нових видів дозвілля, тому наразі працюють спеціалізовані музичні канали «СЛУХ» та їхній проєкт «Карантин LIVE»​. Канали транслюють концерти різних виконавців, серед яких Марина Круть, гурт «О» та Віктор Павлік.

Також в квітні ми очікуємо онлайн-концерт гурту Metallica. Не пропустіть, анонс заходів можна відстежити в соцмережах за допомогою хештега #TogetherAtHome, #разомвдома.

До свого цифрового концертного залу запрошує Берлінська філармонія

image

Щоб день вдома видався цікавішим, дивіться концерт, зайнявши центральне місце в імпровізованому портері, цокаючи по клавішах комп'ютера, висловлюючи оплески. Перегляд доступний за промокодом BERLINPHIL. А також можна завітати на спектаклі до Віденської і Баварської опери.

Театри України та світу також розпочали трансляцію онлайн. На вас чекають такі заходи:

Концерти «Штраус в опереті», «Музика з кінофільмів», оперету «Графиня Маріца», мюзикли «Sugar», або «В джазі тільки дівчата», «Сімейка Адамсів» та інші можна знайти на сторінці Національної опери України.

image

На офіційному ютуб-каналі Національного академічного театру ім. Івана Франка можна безкоштовно подивитися багато вистав з архіву, в тому числі «Кассандра», «Цар Едіп», «Украдене щастя», «Кайдашева сім'я».

image

Доступні онлайн спектаклі «Перевтілення», «Боженька», «Слава героям» на сторінці Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки.


image

Критичний театр «PostPlay» на час карантину повністю переформатувався в онлайн режим. Двічі на тиждень шанувальники креативного театрального мистецтва зможуть дивитися онлайн трансляції вистав і перформансів безкоштовно (френдлі-квиток вартістю 100 грн оплачується за бажанням). До кінця березня можна подивитися легендарний запис вистави «Що робити в Попасній після шостої вечора?», знятого в шкільному бомбосховищі в зоні АТО/ООС.


image

Онлайн виставки та екскурсії

Розважитися українцям вдома допомагає також перегляд віртуальних турів з музеїв і галерей світового рівня: Лувру, музею Ватикану, Петербурзького Ермітажу.

image

Проводьте час з користю та цікавістю, гарного вам дня!