Новини

Як маріупольці відзначали Хелловін

Минулі вихідні прикрасили буденність містян: гарбузи на ім’я Джек, павутиння та перевдягнені в готичний стиль маріупольці відзначали Хелловін.  

Українці перейняли західне свято не повністю, сьогодні це більше привід влаштувати маскарад з друзями та зробити креативні фото. Тому історія свята «Всіх святих» набирала обертів в соцмережах та є доволі актуальною по останній час. Пропонуємо вам переглянути як маріупольці декорували приміщення та влаштовували маскарад на честь Хелловіна. Фотографіями у святковому антуражі маріупольці поділилися у своїх акаунтах Facebook й Instagram.  


У Центральному районі Маріуполя увагу місцевих жителів привернула людина, переодягнена в костюм наглядача з гучного серіалу «Гра в кальмара».

Так, загадкову людину в рожевому костюмі та чорній масці з квадратом, маріупольці бачили на зупинці вулиці Георгіївська та згодом в одному з автобусів. Фото та відео з серіальним персонажем відразу почали з'являтися в соціальних мережах місцевих жителів.


Напередодні Хелловіна в Маріуполі біля перших реконструйованих старовинних дверей з'явилася осіння фотозона з квітами та гарбузами.

Відомо, що атмосферна фотозона була розміщена коло 110-річних дверей, які були реконструйовані в Центральному районі на вулиці Фонтанна, 44. Вони отримали друге життя завдяки спільним зусиллям маріупольських активістів, які зібрали кошти на їх відновлення.

Нагадаємо, що Хелловін – сучасне міжнародне свято, що сходить до традицій древніх кельтів Ірландії та Шотландії, історія якого розпочалася на території сучасних Великобританії та Північної Ірландії. Відзначається щороку 31 жовтня напередодні Дня Усіх Святих.