Новини

У Кальміуському районі з'явиться коворкінг центр

У 2021 році в Кальміуському районі з’явиться коворкінг центр з власною VR-зоною! Завдяки підтримці Програми малих грантів Маріупольської міської ради, наприкінці 2021 року в «Українському домі» планується запровадити нові проєкти:
- «Digital-простір «Атмосфера»;
- «Game-zone - місце розваг і дозвілля з новою версією реальності».
Завдяки підтримці міського бюджету та КУ «МПК «Український дім», наприкінці осені 2021 року, у Кальміуському районі з’явиться новий простір для комфортної віддаленої роботи, навчання, брейнстормінгу, креативних зустрічей, обговорень, сумісних кінопереглядів, VR-прогулянок та творчого дозвілля.
3-D візуалізація приміщення культурного центру під простір "Атмосфера"

Що на нас чекає? На відвідувачів чекатиме обладнане приміщення культурного центру «Українського дому», з потужним wi-fi покриттям, комфортабельними меблями для самостійної роботи, зонами для кіноперегляду, лекцій та колективних настільних ігор. Спеціально для людей з обмеженнями пересування, передбачено безперешкодний заїзд в будівлю, та зона з VR-візуалізацією, яка дасть можливість познайомитися з видами активних VR-ігор, а згодом, і створити власний проєкт візуалізації «Прогулянка містом Марії».
Створити простір «Атмосфера» та локацію настільних та VR-ігор «Game-zone» запропонували активні містяни та мешканці Кальміуського району – Олексій Сімонов та Катерина Кацаран.

Граноотримувачі висловлюють подяку Маріупольській міській раді за організацію подібної підтримки, спроможної запровадити інновації в сферах культури, спорту, туризму та молодіжної політики.