Новини

Олександр Педан разом з донькою відвідує міста України: серед них Маріуполь

Як повідомляє сам український шоумен і телеведучий Олександр Педан, його донька у 2022 році закінчує школу, минулого року сім’я розпочала пошук вишу для майбутньої випускниці - Лери Педан. Саме тоді, в українського шоумена народилася ідея: вирушити до 10 міст України та обрати майбутню професію у рамках нового освітнього шоу "УніверЧек". Основна мета теле-подорожі – показати реальне життя студентської молоді з університетів різних куточків нашої країни.

Про це написав шоумен на своїй сторінці у фейсбук.

"Думаю, ті, хто слідкують давно за моєю сторінкою, знають, що моя донька Лера зараз навчається в 11 класі. Ще з минулого року почали всі разом задумуватися: куди далі йти? У який універ вступати? Як не прогадати зі спеціальністю та обрати близьке по духу місто? І в результаті провести кайфові та незабутні 4-5 років студентського життя. Почали гуглити і зрозуміли, що доступної та сучасної інформації про університети України дуже мало. І це наштовхнуло на думку, скільки ж таких абітурієнтів кожного року помиляються з вибором або бояться переїжджати в інше місто, бо не знають, що на них чекає?".


Освітнє шоу розповість нам про різноманітність та особливість кожного міста, продемонструє можливості для роботи, навчання та відпочинку студентів.
Олександр Педан зазначив, що його донька може стати провідником майбутніх студентів та допоможе розібратися в хвилюючих моментах пошуку професії серед молодого покоління. А сам шоумен запевнив, що з’ясує якомога більше інформації, що принесе користь батькам при прийнятті рішення.


Як повідомили організатори освітньої програми "УніверЧек", до переліку 10-ти міст України потрапив і Маріуполь. Загалом, це такі регіони – Київська, Сумська, Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Хмельницька, Рівненська, Чернівецька, Львівська області.