Новини

10 порад для натхнення весною

Весна! Ніжні промінчики теплого сонечка, трошки зелені, легкий вітерець, довший день та така непостійна погода. Навколо все оживає і у такому ж темпі ми теж прагнемо віднайти нові сили та натхнення. Усі думки присвячені саме цьому.

1. Прокинутися

Ще з осені уся природа засинає і разом з нею ми теж потрохи починаємо занурюватися у себе, створювати навколо атмосферу тепла та затишку. Проводимо менше часу на вулиці та знаходимо безліч причин, аби зайвий раз не покидати зручне помешкання. Так поступово і втрачається почуття єднання з природою та навколишнім світом, яке насичує нас енергією.
Весна дарує чудові можливості, наповнює нас сонячним світлом, заряджає думки, дії та саме буття енергією пробудження, легкості, щастя, відчуття моменту. Ми починаємо «жити тут і зараз», насолоджуючись миттю, відчуваємо безліч можливостей та навіть прокидаємося раніше, аби не втратити жодної миті.

2. Почати щось нове

Весна наповнює нас неймовірною енергією, що так і рветься назовні, спонукає до нових звершень. Саме час починати маленькі проекти, присвячені самому собі: зайнятися спортом, освоїти правильне харчування, писати, малювати, досліджувати нове, знайти пару захоплюючих книжок, цікавий серіал, завітати на виставу чи концерт… Словом, знаходити, творити та насолоджуватися. Найважче - це лише зробити перший крок і почати. Але потрібно зібратися та вже зробити те, чого так довго хотіли. На нас чекає стільки цікавого! І немає більш зручного часу, ніж зараз!

3. Поглянути на світ під новим кутом

Просто дати собі можливість побачити те, чого ми раніше не помічали. Поспостерігати за тим, як прокидається природа, з`являються перші пагони, на сонечку гріються пухнасті котики. Посміхатися зранку самому собі, налаштовуючись на вдалий день, помічати позитив навколо, розуміти оточуючих та дякувати їм, робити гарні справи, любити та наповнюватися почуттями.

4. Повірити у мрію

Всім серцем! Повірити в те, що все можливо. Зрозуміти, що в цьому плані варто обов'язково сподіватися тільки на себе, а не на волю випадку. Якщо не ти, то хто приведе тебе до життя твоєї мрії? Поступово, крок за кроком наближатися до бажаного. Головне - вірити, незважаючи ні на що. Ні в якому разі не слухати тих, хто намагається тебе відмовити. Людям, які звикли до певного способу життя, дуже складно пояснити, що твоє життя мрії теж реальне. І, якщо немає підтримки, краще тихесенько та крадькома йти до своєї мети. А коли все вийде, думка оточуючих вже просто не матиме ніякого значення. Ми і тільки ми - господарі свого життя!

5. Навчитися новому

Без відмовок, без переконання, що нічого не вийде. Відкинувши міркування, що вже пізно, недоречно, невчасно, а що про мене подумають інші, це не вписується в мій образ, це суперечить всім стереотипам тощо. Навесні пробуджується дика енергія діяти, вчитися, змінюватися. Хочеться - значить треба! Нехай в цьому немає сенсу ні для інших, ні для тебе. Якщо це принесе радість і наповнить життя новими фарбами - треба припиняти боятися та починати діяти! Життя одне, і іншого шансу навчитися тому, що так давно хотіли, вже не буде! Важливо про це пам'ятати.

6. Бути вдячним

Помічати, а краще записувати все хороше, що відбувається з нами. Не варто засмучуватися через невдачі. Вони завжди несуть певні уроки для нас: досвід, знання того, що не працює, або є конкретним і абсолютно несподіваним кроком до нашої мрії. Зупинитися, подумати, оцінити і сказати «дякую» кожній миті життя, людям, які поруч, навіть речам, що радують та наповнюють наше буття.

7. Повірити в себе

І для цього зовсім не потрібно переривати тонни так званої психологічної літератури, розбиратися, що не так і чому не виходить. Потрібно тренувати навичку. Позитивними установками якомога частіше переконувати себе: "який я молодець", згадувати про свої досягнення, про те, що дійсно виходило і виходить. І не потрібно чекати ні від кого схвалення або переконання в тому, що ти все зможеш. Ми цілком можемо переконати себе в цьому самі. І саме дії заглушають будь-які негативні думки і звертають їх у позитивні зрушення та нову енергію.
8. Поставити мету

Або завести свій власний щоденник прагнень. Прописати всі можливі кроки та діяти. І хто знає, до яких висот вас спрямує ця дорога. Пам'ятайте, що навіть найменші досягнення на цьому шляху моментально заряджають невимовною енергією, яка поширюється і на всі інші сфери життя. Вона охоплює єдиним потоком все, що діється з нами, допомагаючи нам самим творити власне життя.

Успіхи легко забуваються і випадають з поля зору. Мета досягнута, а на душі порожнеча і питання: «Що далі?». Саме тому варто фіксувати ваші перемоги в письмовому вигляді. І ще краще - письмово їх аналізувати. Важко навіть уявити, скільки відкриттів про самих себе можна робити щодня на сторінках такого щоденника! Варто лише спробувати.

9. Оновитися

Іноді така дрібниця, а приємно. Нова зачіска, оновлення гардеробу, гаджетів або легка весняна дрібничка. Нові думки, погляд на навколишній світ, нові відчуття, ставлення до людей і себе самого. Адже все насправді так легко!  Варто тільки захотіти.

Саме час створити нового себе, приміряти образ, який так давно живе в голові і жадає вирватися назовні.  Показати світові себе такими, якими ми є за своєю суттю.  Поважати чужу думку, але мати і відстоювати власну, не забиваючись в кут і не сидячи в стороні, брати участь в суспільних процесах і відчувати себе невід'ємною і активною частиною цього світу і суспільства. Адже це таке щастя - бути собою! Та ще й новим собою в усіх сенсах!


10. Почитати надихаючі весняні пости або самому описати свої почуття, плани і мрії.

Це неймовірний потужний енергетичний обмін, завдяки якому ви знайдете просто нескінченний потік надихаючих рад та історій. І якщо є бажання мотивувати себе самого - пишіть! А ще краще - приєднуйтесь до різноманітних проектів, обговорень та просто спілкувань, щоб ділитися своєю творчістю та думками з іншими.

Так натхнення вам точно гарантоване!