Новини

6 яскравих ідей, як урізноманітнити цю осінь

Жовтень добігає кінця, але в Маруполі цьогорічна осінь ще балує місцевих сонячними днями. Через пізнє похолодання, листя на рідних тополях і каштанах тільки пожовкло, тому пропонуємо вам урізноманітнити своє дозвілля з дитиною наступними осінніми забавами:

Осінні декоративні прикраси

Зібравши строкатий гербарій, в найближчому парку, поспішіть включити свій креатив і створити авторську річ із листя.

Задекоруйте будинок в осінньому стилі


31 жовтня на Заході святкують Хелловін - сучасне міжнародне свято, висхідний до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії і мав раніше назву «Самхейн». Святу надавалося велике значення, так як він означав кінець збору врожаю і був символом кінця року старого і початку року нового. Крім того, Самхейн - це ворота в зиму. Кельти, будучи язичниками, вірили у відродження життя зі смерті. За кельтським легендам, біла пустеля, де живе Самхейн, надзвичайно красива. Згідно з легендою, в цю ніч Самхейн відкриває ворота в минуле і майбутнє.

Сьогодні в магазинах продають досить декору в стилі «Хелловін», але якщо вашій родині не до смаку подібна прикраса простору, можна взяти на озброєння парочку ідей у рустикальному стилі.

Створити натуральні ароматизатори для дому

Сама ароматна спеція осені - це гвоздика. Разом з дітьми прикрасьте апельсини і яблука зірочками гвоздики і розкладіть фрукти на журнальному столику. Незабаром весь будинок наповниться пряним ароматом осені.

Відкрийте для себе гарбуз з нового боку

Гарбуз - король осінньої пори. Варіть з нього каші, супи і варення, печіть пироги і оладки. Додавайте гарбуз скрізь. Нехай вирізати гримаси на гарбузі і прикрашати її - західна традиція, але в наших силах створити нові. Розфарбуйте гарбуз яскравими фарбами разом з дітьми, відведіть на це заняття один з осінніх вечорів.

Влаштувати фотосесію в листі

Не пропустіть ті кілька днів, коли природа перетворюється як за помахом палички доброго чарівника. Коли всі дерева блиснуть золотом, беріть фотоапарат і вирушайте на сімейну фотосесію.

Сплести вінок із листя

Корона з опалого кленового листя - краща прикраса для маленької принцеси і її мами.
Будемо раді, якщо наші поради припадуть вам до душі. Доброї і насиченої вам осені!