Новини

"Erasmus +" або "Польські канікули для українців"

З виходом України на європейські терени, для учнів та студентів нашої країни відкрилися можливості подорожувати та набувати знань за кордоном. Нагадаємо, що такі освітницькі програми, як Erasmus Plus, сприяють підвищенню якості навчання, розвитку мобільності та культурних зв'язків студентів із країнами Европи.

З 22 жовтня по 6 листопада 2019 року нашим дівчаткам із Студії класичної хореографії випав шанс продемонструвати свій талант та навчитися новому в польських майстрів класичного танцю, театрального мистецтва та ін..

Координатори міжнародної програми цього року розмістили наших балерин у м. Леско (Польща) з екскурсією у м. Краків.

«Попри базові уроки з класичної та сучасної хореографії, дівчата навчилися азам фехтування, співу, театральному мистецтву та мистецтву айкідо» – розповідає викладач балету Студіїї класичної хореографії Оксана Горбачьова, - «У нас суто дівочий колектив, але завдяки розгорнутій навчальній програмі, наші балерини попрактикувалися у дуетному класичному та сучасному танці, відбивали степ та навчилися співати. Рівень здібностей балерин зріс до майбутніх зірок мюзіклу».

В останній день освітньої програми дівчата презентували спільну працю із польськими постановниками мюзиклів, викладачі були настільки вражені професійною майстерністю вихованиць Студії класичної хореографії, що нагородили їх дипломами Гран-Прі та міжнародними сертифікатами учасників програмиErasmus Plus за підписом мера міста Леско.
image
image
image
image

Дівчата повернулися із подорожі щасливими та натхненними.

МПК «Український дім» - перший крок вашої дитини до професійного зростання та подорожей.