Новини

Звідки виник цирк?

Цирк – це видовище, за його законами будується розважальна вистава мільйонів шоу на планеті. Цирк, як вид мистецтва, існує ще з епохи прадавнього Риму, на арені якого проводилися кінські скачки та перегони колісниць. Цирк сучасного типу з'явився вперше лише в кінці XVIII століття у Франції. Творцями його стали два англійських наїзники: батько і син, вони показували глядачам акробатичні номери, стоячи верхи на конях.

image


Історія та людська фантазія дозволила цьому видовищному мистецтву розповсюдитися у кожний куточок нашої планети, таким окремим куточком стала спортивна зала нашого Палацу.

Сьогодні Народний цирковий колектив «Арго» запрошує вас до себе у гості та пропонує зазирнути далі арени – за лаштунки, де грим ще не ховає облич, костюми заховані у шафах, а яскраві перуки прикрашають голови манекенів. Пропонуємо вам подивитися на підготовчий процес до новорічної казки та підглянути як твориться магія.

image

Сучасні цирковий жанр включає клоунаду, акробатику, еквілібристику (утримання рівноваги при нестійкому положенні тіла, на дроті, кулі та ін.), Жонглювання, музичну ексцентрику, ілюзіонізм, пантоміму, інтермедію та ін.

Як ви гадаєте який жанр циркового мистецтва найбільш складний? Ні, це не акробатика та не еквілібристика. Найбільш складним жанром вважається клоунада. Бо клоун повинен майстерно володіти декількома дисциплінами, і його участь в «чужих» номерах – популярне явище в будь-якому цирку.

image
image